Selam  Yeşim ben geceyi gün doğumu siler beni de aşklarımın hasreti siler. yalnız olduğum için sizi beklemekten yanıyorum. Benim de siz beyfendilere göre  güzel bir sözüm olacaktır yalnızca siz kalifiye ve giyimine ilgi eden erkeklere kalifiye ve güzel sözler ile burada olduğunuzu belirtmek isterim.
Söyleyeceğim şu ki bu güzel şehrimizin yaşam akışı defa kez farklılaşmıştır ve her geride bıraktığımız gün  değişik bir ebat alıyor bunu bizler de hep beraber görüyoruz ve derinde hissediyoruz.
İşte bu sebepten her sabah değişikliğe uğrayan ve ilerleyen bu ülkemizin içinde bizler de biraz daha değişmeye çalışalım. bizler de saate ve akışa uyum gösterelim diye düşünürken aklıma ansızın siz seçkin bey efendiler ile hayat sürdüğümüz ilişkilerimizde sıcak ve ateşli geceler yaşam sürdürmek  kıvamımızı değiştirmek için sıcak tutmak içersinde çabalar göstermeye başladım. Bu gayretlerin karşılığında ise yalnızca  güzel insanlar kazandım. Bundan ise hiçbir zaman ve hiçbir zaman pişman değilim. Tam manası ile memnun ve gurur verici bir vaziyet bulunduğu içersinde kendimi siz bey efendilerden alı koymuyor hiçbir zaman çekmiyor bitimine kadar sizlerle yaşıyor ve eğleniyorum. Sizde benim gibi hem normal hayatta hem de yatakta eğlenceli şehvetli ve en önemlisi sıcak ve samimi bir bayan arıyorsanız beni burada bulabilir ve hemen yatağa atabilirsiniz.

(24763)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*